Dogecoin mevcut fiyatların yaklaşık YÜZDE 37..

Paylaş

Kripto analisti Justin Bennett, Dogecoin’in (DOGE) mevcut fiyatların yaklaşık %37 üzerindeki bir sonraki eleştiri seviyeye ulaşmak için bir ralli yaşamaya hazır olabileceğini söylüyor.

Popüler analist, Twitter takipçilerine, DOGE’nin Mayıs ayından bu yana karşı karşıya olduğu uzun bir alçalan direniş çizgisinden kurtulmaya çalıştığını söylüyor.

“[BTC işbirliği yaptığı sürece] DOGE hazır görünüyor. 0.34 doların üstüne çıkması için günlük kapanış bazında 0.27’nin üzerine çıkması gerekiyor.”
Kısa vadede Bennett, DOGE’un 0,26 dolarlık yardımcı seviyesini dirence dönüştürmesi ve 0.34 dolarlık ilk hedefine yükselmeye devam etmeden önce 0.27 doların üstünde kapatması gerektiğine inanıyor. CoinGecko’ya bakılırsa, Dogecoin yazım sırasından 0,26 dolardan işlem görüyor.

Bitcoin’i de inceleyen analist, BTC’nin 60.000 dolar seviyesini koruma yeteneğinin,daha geniş pazarlarda geniş kapsamlı etkileri olabilecek mühim bir güç göstergesi olduğuna inanıyor.

Kaynak: Justin Bennett
“BTC’nin haftalık mumu harika görünmemesine rağmen, hala 60 bin doların üstünde bulunuyor.

Tam olarak aradığım şey buydu. Daha fazla yükselmeden önce daha çok geri çekilme göremeyeceğimiz anlamına gelmiyor, sadece bu, haftalık kapanış bazında 60 bin doların yardımcı olarak tutulduğu anlamına geliyor.

Bu çok büyük.”
Bennett ek olarak Bitcoin’in piyasa değerinin öteki kripto para piyasalarına payı olan Bitcoin hakimiyeti ile de ilgileniyor. Analist BTC.D’nin bir yardımcı sseviyesinden sıçradığını ve şimdi yükselme yolunda olduğunu iddia ediyor.

Kaynak: Justin Bennett/Twitter

“BTC.D, %44.5 desteğinden sıçradı. Ne hoş bir süpriz.”
Artan Bitcoin hakimiyeti genellikle altcoin’lerin düşük performans göstereceğin anlamına gelirken, Bennett bunun yalnızca kısa vadede geçerli olabileceğini söylüyor. Analist, kral kripto para birimi sağlıklı görünüyorsa, altcoin’lerin bunu yükselmek için bir sinyal olarak alabileceğini söylüyor.

“Bu, altcoinler için mutlaka kötü bir işaret anlamına gelmiyor. ‘BTC.D’ tekrar ısınırsa acı çekerler mi? Kısa vadede ve BTC’ye karşı, evet. Ancak Bitcoin’in mevcut gücü, önümüzdeki birkaç ay arasında altcoin’ler için büyük ölçüde yükseliş anlamına geliyor.


Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir