CRYPTO.COM COİN CRO

Paylaş

#İsimfiyatpiyasa değeri24 Saatlik DeğişikliklerFiyat Grafiği (24s)

Crypto.com Coin, direkt olarak Visa anlaşmalı banka kartları aracılığıyla kullanılabilmekte. Kullanıcılara kripto para banka kartı hizmeti sunan CRO Coin, bu konuda emsalleri arasında en tanınan ve başarılı projelerden birisi olarak biliniyor. Kullanıcılar sahip oldukları Bitcoin veya Ethereum gibi kripto paraları söz konusu banka kartları sayesinde günlük işlemlerinde aynı itibari para içeren banka kartları gibi kullanabilmekte.

300’den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking’den kazanç sağlamak için bu linkten Binance’ye üye olabilirsiniz.
Crypto.com yorumları arasında en yaygın olanı ise kripto paraları günlük kullanıma uyarlaması sayesinde bunun geleceği parlak projelerden birisi olması şeklinde biliniyor. Crypto.com’un bir de MCO isimli ayrı bir kripto para birimi bulunuyor. Ancak kısa süre önce yapılan duyuruda bütün MCO token’larının CRO şeklinde güncelleneceği ve tek bir ağ coin’inin kalacağı belirtildi.

CRO Coin kullanıcıları hem Crypto.com borsasında ekstra alım satım indirimlerinden ve özel avantajlardan faydalanıyor, hem de MCO Visa Card kullanımlarında diğer kullanıcılarda bulunmayan özellikleri kullanabiliyor. CRO Coin kullanıcıları bunlara ek olarak banka kartı ile yaptıkları harcamalarda belirli bir miktarda CRO ve MCO coin de kazanabilmekte.

Kullanıcıların sahip olduğu ve Staking yaptığı MCO veya CRO token sayısına göre kartın çeşidi de değişiyor. Bazı kartlarda ücretsiz Spotify, Netflix, Prime, Expedia gibi özellikler bulunması da son günlerde “CRO Coin nedir?” sorusunu soranların sayısını arttırdı.

Peki CRO Coin tam olarak nereden ve nasıl satın alınır?

Crypto.com Coin Satın Al
Küresel çapta 22 farklı kripto para borsasında listelenmiş olan CRO, dünyanın en büyük ve en güvenilir kripto para borsalarından birisi olan Huobi üzerinden alınabilir.

Huobi üzerinden CRO Coin’i birkaç kolay adımda satın alabilirsiniz:

CRO Coin almak için ilk olarak Huobi’ye Tether (USDT), Bitcoin (BTC), Huobi USD (HUSD) atmanız gerekiyor.
Yatırma işlemini tamamladıktan sonra üst kısımda yer alan Spot İşlemler bölümüne girip Borsa sekmesine tıklayın.
Açılan kısımda USDT paritesine ve altta çıkan CRO’ya tıklayın.
Bunun devamında alım yapmak istediğiniz CRO miktarını seçin ve altta yer alan SATIN ALCRO sekmesine tıklayın.
Böylece CRO emriniz piyasaya girilmiş olacak.
CRO Coin Nasıl Alınır?
CRO satın almak için Huobi borsasını kullanıp yukarıdaki gibi kripto para transferi ve devamında emir vererek bu işlemi tamamlayabilirsiniz. Bunun yerine benzer bir şekilde Bitcoin veya diğer kripto para birimi transferi yaparak da aynı süreci gerçekleştirmek ve kolaylıkla CRO almak mümkün.


Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir