Charles Hoskinson’dan Cardano ADA COİN ANALİZİ

Paylaş

Cardano (ADA) kurucusu Charles Hoskinson, Twitter üstünden bir canlı yayın gerçekleştirerek Cardano (ADA) konusunda bazı açıklamalarda bulunmuş oldu. Hoskinson, parlak zeka sözleşmelerin yayınlanmasından sonrasında Cardano’nun ölçeklenebilir olacağını açıkladı.

Cardano ADA COİN CANLI FİYAT

#İsimfiyatpiyasa değeri24 Saatlik DeğişikliklerFiyat Grafiği (24s)

Cardano (ADA) kurucusu Charles Hoskinson, Twitter vesilesiyle düzenlenmiş olduğu canlı yayında, kripto topluğuyla bir araya geldi. Canlı yayında kripto para hayatına ilişkin boşlukları ve mevzuları tartışan Hoskinson, bu alandaki fırsatların Cardano için önemini anlattı.

Brief Update https://t.Co/9Tw2zPtVxm

— Charles Hoskinson (@IOHK_Charles) October 18, 2021

Hoskinson bu canlı yayını gerçekleştirdiği sırada Güney Afrika’daydı. Bilindiği üzere Hoskinson şu sıralar Afrika’nın değişik bölgelerine gezi ediyor. Bu seyahatlerin önemini vurgulayan Hoskinson, o bölgede oldukça fazla fırsat olduğunu ve tüm bu seyahati boyunca daha çok şey öğrendiğini deklare etti.

Hoskinson yapmış olduğu bu kısa canlı yayında ise Cardano (ADA) projesi ve Alonzo parlak zeka sözleşmesi güncellemesi hakkındaki aslı astarı olmayan ve rahatsız edici iddialara bir cevap verdi ve projenin geleceğiyle birtakım açıklamalarda bulundu.

Cardano’nun şimdiye kadar çizdiği yol haritasına uygun şekilde hareket ettiğini belirten Hoskinson, şu ana kadar herhangi bir rötar dahi yaşamadıklarını belirtti. “Ağ hiçbir zaman çökmedi ve Cardano camiası her geçen gün büyümeye devam ediyor.”

Hoskinson, bu projeye ve güncellemelere karşı çıkanları rahatlatmak adına birtakım emekleri da olduğunu belirtti. Hoskinson’a göre karşı çıkanların yaşadığı en büyük endişe “ölçenlenebilirlikle” ilgili sorunlar. “Bu ayın sonunda yada gelecek ayın başlarında çıkarılacak olan PAB lansması ise tam olarak bu sorunla ilgilenecek.”

Ek olarak Goguen’in amacının ağın programlama modelini belirlemek olduğu; Basho’nun da amacının programın büyük ölçekte çalışmasını sağlamak olduğunu belirten Hoskinson. Cardano’nun bir sonraki amacının PAB ile ölçeklenebiliriliği arttırmak ve ağa daha fazla kullanıcının katılmasını sağlamak.

Kullanıcı sayısının yeterli bir seviyeye gelmesinin ardından Katman-2 çözümü olan Hydra’nın da piyasaya sürüleceğini açıklayan Hoskinson. Cardano’nun Plutus, Mamba Pool, Atala PRISM, Mithral benzer biçimde birçok farklı projesinin de bulunduğunu belirtti. “Şu ana 14 farklı unsuru Cardano’ya dahil etmek için çalışan 14 farklı ekibimiz var.”

Hoskinson, hali hazırda Cardano’nun tamamen finanse edilmiş ve kullanıma hazır birçok ticari projeyle çalıştığını belirtti. Gelecek sene ise büyük ölçekli ticarileşmeleri göreceğimiz için oldukça ümitli olduğunu yineledi.

Hoskinson, projeden umudunu kesenlere 2016’da yazılan “whitepaper’ı” okumalarını belirterek, projenin hala ilk günkü kadar canlı bulunduğunu belirtti.

Cardano ADA COİN HAKKKINDA DAHA FAZLASI İÇİN TIKLAYINIZ


Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir