DOGE ve 3 Altcoin Bu Seviyelere Düşecek ! ANALİZ

Paylaş

Popüler bir kripto analisti ve trader’ı olan Altcoin Psycho, kripto para piyasası bir belirsizlik aşamasından geçerken Dogecoin (DOGE) ve üç altcoin için önemli seviyelerin haritasını çıkarıyor. Altcoin Psycho’nun tahminlerini yakından inceleyelim…

Usta analist: Buraya gelmedikçe DOGE’ye dokunmayacağım

Yeni bir videoda, sektörde “Altcoin Psycho” olarak bilinen analist, Dogecoin satın almayı düşündüğünü, ancak bir seviyeyi izlediğini belirtiyor. Usta analist konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Buraya gelmedikçe DOGE‘ye dokunmayacağım (0,08 dolar). Oraya gideceğini söylemiyorum ama oraya ulaşırsa içine para yatırmayı düşüneceğim.

Yazma sırasında, DOGE 0,18 dolardan işlem görüyor ve Altcoin Psycho’nun 0,08 dolarlık hedefine düşüş, sekizinci en büyük kripto varlığı için %59’luk bir devalüasyonu temsil ediyor.

Trader: SOL, 20 doların hemen altında güçlü bir talep alanına sahip

Yatırımcının listesindeki bir diğer altcoin, gelişmekte olan akıllı sözleşme platformu Solana (SOL). Altcoin Psycho’ya göre SOL, 20 doların hemen altında güçlü bir talep alanına sahip. Usta analist konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Buradaki bu küçük kümede çok keskin bir talep olduğunu biliyoruz (19 – 14 dolar). Birincisi, bu sıçramaya (17 Mayıs haftası) kendi başına bakabilirsiniz. Ancak bu seviyede sevdiğim şey, aslında ikinci kez (21 Haziran haftası) öne çıkması. Ardından, iyileşmenin ne kadar keskin olduğunu haftalık olarak görebilirsiniz. Solana sahibiyseniz, bu görmek isteyeceğiniz bir şeydir. Bu cesaret verici…

Usta analist: Bu kripto para düşünce toplayacağım…

Analist ayrıca Mayıs ayında tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 63.08 dolara yükselen ve güçlü bir temel oluşturan kripto türevleri borsası FTX’in yerel tokeni olan FTTnin haftalık desteğine de bakıyor. Usta analist konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Yalnızca yükseldiği tablolardan biri. Bu nedenle, yüksek zaman aralığı desteğinizi bulmak biraz zor… FTT‘de sahip olduğumuz son tabana bakarsak, buradaki bu küçük bölgeye (8 dolar – 12 dolar) bakıyoruz ve FTT hakkında düşünmek oldukça korkutucu. Bu kadar düşüyor… Bu bölgede bekleyen bir sürü teklifim var.

Usta analist: Cosmos (ATOM) içindeki birçok farklı projede büyük bir patlama göreceğimizi düşünüyorum

Sıradaki kripto para, merkezi olmayan borsa protokolü THORChain (RUNE). Kripto strateji uzmanına göre, RUNE boğaların Mayıs ayında 21.26 dolara parabolik bir yükseliş başlatması için bir hazırlık alanı görevi gören çok önemli bir destek seviyesinin üzerinde geziniyor. Usta analist konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

“UNE’u arayacağım ve gerçekten yakından izleyeceğim. Buna benzeyen başka bir hamle başlatmak için onu arayacağım (4 dolardan 16 dolara ralli). Sanırım bu gerçekleştiğinde, Cosmos (ATOM) içindeki birçok farklı projede büyük bir patlama göreceğimizi düşünüyorum.


Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir